Ukrwienie członka ma ogromny wpływ na możliwości seksualne mężczyzny. I choć wiele osób ma z tym problemy, istnieją domowe sposoby, dzięki którym w stosunkowo krótkim czasie możliwe będzie zwalczenie wszelkich trudności. Sprawdź, które z metod są najskuteczniejsze i dlaczego ukrwienie członka ma tak duże znaczenie.

Przyczyny słabego ukrwienia członka

Badania dotyczące problemów z osiągnięciem erekcji wykazują, że są one spowodowane między innymi słabym ukrwieniem członka, które może mieć różne przyczyny. Do tych najbardziej powszechnych zaliczamy:

  • nieprawidłowe funkcjonowanie naczyń, nerwów albo układu hormonalnego;
  • różnego rodzaju choroby, przede wszystkim serca i naczyń (w tym miażdżyca);
  • nieodpowiednią budowę anatomiczną;
  • przyjmowanie niektórych leków;
  • niewłaściwe odżywianie albo spożywanie nadmiernej ilości alkoholu lub narkotyków;
  • siedzący tryb życia i mało aktywności fizycznej.

Dlaczego odpowiednie ukrwienie członka jest tak istotne? Stan podniecenia seksualnego powstaje w mózgu (na skutek bodźców wizualnych lub dotyku). W ośrodkowym układzie nerwowym pojawiają się impulsy, które prowadzą do rozkurczenia mięśni gładkich w naczyniach krwionośnych. W efekcie krew napływa do ciał jamistych członka, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie erekcji. Co to oznacza? Penis, wypełniając się krwią, staje się większy i twardy, co pozwala na rozpoczęcie stosunku seksualnego.

W przypadku słabego ukrwienia członka, osiągnięcie pełnej albo długotrwałej erekcji nie jest możliwe, co bardzo negatywnie wpływa na życie seksualne wielu mężczyzn. Na szczęście istnieją metody, dzięki którym poradzisz sobie z tą trudnością i które pozwolą ci na ponowne czerpanie radości z życia intymnego.

Jak poprawić ukrwienie penisa domowymi sposobami?

Aby ponownie cieszyć się pełną sprawnością seksualną, w wielu przypadkach nie musisz konsultować się ze specjalistą – wystarczy bowiem poprawić ukrwienie penisa domowymi sposobami. Sprawdzonymi, bezpiecznymi i, co najważniejsze, skutecznymi. Oto kilka najważniejszy metod, dzięki którym w kilka tygodni ponownie staniesz na wysokości zadania.

Ćwiczenia poprawiające ukrwienie penisa

Ćwiczenia poprawiające ukrwienie penisa

Najbardziej naturalnym sposobem na ukrwienie penisa są ćwiczenia, pozwalające na znaczne zwiększenie możliwości seksualnych. Muszą być przeprowadzane regularnie i w odpowiedni sposób, bo tylko wtedy przyniosą ci realne efekty. Do tych najpopularniejszych zaliczamy:

  • ćwiczenia mięśni Kegla, które polegają na ich napinaniu i utrzymywaniu w takim stanie przez kilka sekund (znajdziesz je poprzez chwilowe wstrzymanie moczu – te napięte to właśnie mięśnie Kegla);
  • ćwiczenie Master and Johnsons, które polega na odpowiednim ściskaniu penisa przez około 3-4 sekundy – kciuk musi być ułożony na wędzidełku, zaś pozostałe palce na rowku wokół żołędzi;
  • ćwiczenie Start-Stop, a więc wstrzymywanie wytrysku w trakcie masturbacji – ćwiczenie  to jest bardzo proste, ale wymaga sporej siły woli (można je wykonywać samodzielnie albo z partnerką).

Oczywiście warto również wspomnieć o tantrze, a więc słynnej jodze miłości, która nie tylko pozwoli ci na poprawienie ukrwienia penisa, ale również uczyni cię o wiele lepszym kochankiem.

Kremy poprawiające ukrwienie członka

Kremy poprawiające ukrwienie członka

Do jeszcze prostszych metod, poprawiających ukrwienie członka, zaliczamy odpowiednie kremy – dostępne bez recepty, które łatwo zamówisz przez Internet. W czym tkwi ich skuteczność? Przede wszystkim w odpowiednio wyselekcjonowanych, w pełni naturalnych składnikach, dzięki którym możliwe jest poprawienie mikrokrążenia krwi w penisie oraz elastyczności tkanek. Co to da? Regularnie stosowany preparat sprawi, że do twojego członka będzie napływało więcej krwi, a uzyskanie silnej erekcji stanie się o wiele łatwiejsze.

Kremy tego typu polecane są również mężczyznom, którzy chcą cieszyć się nieco większym przyrodzeniem, a także wolą uniknąć niepożądanych skutków ubocznych. Naturalne preparaty, oparte na sprawdzonych substancjach aktywnych, są w pełni bezpieczne dla twojego zdrowia.

Który krem na ukrwienie członka warto polecić? Jednym z najlepszych jest Expansil, który cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami wśród konsumentów. W jego składzie znajdują się oleje z nasion dzikiej róży i mięty pieprzowej, sok z liści aloesu, ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego czy macerat z arniki górskiej. Dzięki temu skutecznie poprawia krążenie krwi i w kilka tygodni przyczynia się do tego, że erekcja jest silniejsza i dłuższa.

Expansil Cream

Tabletki poprawiające ukrwienie członka

A tam, gdzie kremy, muszą być również tabletki, które uznawane są za jedne z najlepszych sposobów na poprawienie ukrwienia członka. Z czego to wynika? Przede wszystkim z tego, że działają od wewnątrz, usprawniając krążenie krwi, a także wspierając proces spermatogenezy. Dzięki temu nie tylko pomogą ci w odzyskaniu silnej erekcji, ale również wpłyną pozytywnie na jakość oraz ilość nasienia.

Które z tabletek poprawiających ukrwienie członka warto polecić? Do tych najbardziej wyróżniających się należą z pewnością kapsułki Semaxin, stworzone w oparciu o 12 wyselekcjonowanych składników, których skuteczność została potwierdzona klinicznie. Są to tabletki, które nie tylko wpłyną pozytywnie na ukrwienie twojego penisa, ale także pomogą zwalczyć stres oksydacyjny i wspomogą płodność. Cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród konsumentów i dostępne są bez recepty.

Semaxin

Niezawodnym sposobem na erekcję są także tabletki Eron Plus, czyli jeden z najpopularniejszych środków tego typu. Zawierają między innymi L-argininę, korzeń maca, buzdyganek naziemny, koreański żeń-szeń i kozieradkę pospolitą, a więc składniki dobrze znane i pozytywnie wpływające na sprawność seksualną. Produkt wspomoże cię w walce z zaburzeniami erekcji i będzie dla ciebie w stu procentach bezpieczny.

Eron Plus

Warto dodać, że wpływ na sprawność seksualną ma nie tylko ukrwienie penisa, ale również odpowiedni poziom testosteronu. W jego przywróceniu pomogą ci inne tabletki, a więc Testolan. To booster testosteronu oparty na naturalnych składnikach, który nie tylko podniesie twoje libido, ale również wyzwoli w tobie dodatkowe pokłady energii do ćwiczeń i przyspieszy budowę mięśni.

Testolan

Znaczenie zdrowego stylu życia: dieta, aktywność fizyczna, regularny rytm dobowy

Wszystkie powyższe metody nie będą jednak wystarczająco skuteczne bez odpowiedniego stylu życia, który ma ogromny wpływ na możliwości seksualne. Przede wszystkim mowa tutaj o dwóch kwestiach – diecie zwiększającej potencję oraz aktywności fizycznej.

Jeżeli chcesz, aby ukrwienie twojego penisa było prawidłowe, powinieneś zrezygnować z niezdrowych, tłustych i wielokrotnie przetworzonych potraw. Powodują nie tylko przyrost tkanki tłuszczowej, ale również gorsze samopoczucie i obniżenie sprawności seksualnej. Niezbędne jest także wyeliminowanie albo chociaż ograniczenie alkoholu czy innych używek, które stanowią jedną z najważniejszych przyczyn braku satysfakcjonującej erekcji.

Znaczenie zdrowego stylu życia

Na ukrwienie penisa i możliwości seksualne negatywny wpływ ma także siedzący tryb życia, pozbawiony choćby odrobiny aktywności fizycznej. Powoduje obniżenie twoich sił witalnych, a także zaburza gospodarkę hormonalną. W zdrowym ciele, zdrowy duch – to powiedzenie powszechnie znane i jak najbardziej prawdziwe. Dlatego chcąc spełnić oczekiwania partnerki, zmień swoje życie na bardziej aktywne.

Na sam koniec warto wspomnieć również o rytmie dobowym. Każdy z nas posiada swój własny wewnętrzny zegar biologiczny, do którego warto się dostosować. Przede wszystkim zadbaj o odpowiednią długość i jakość snu, ponieważ mężczyzna wyspany, to mężczyzna efektywny. Nie tylko w pracy, ale również w sypialni. Pamiętaj również o tym, aby nie przemęczać się nadmiernie i znaleźć w ciągu dnia choćby chwilę na odpoczynek. Nie tylko będzie to sprzyjać funkcjonowaniu twojego organizmu i poprawi możliwości seksualne, ale też pomoże w ograniczeniu stresu, który wpływa negatywnie na życie intymne.

 

Autor

Poruszamy kontrowersyjne, intymne i wstydliwe tematy. Publikujemy treści traktujące o problemach fizycznych, psychicznych i defektach urodowych. Z nami pozbędziesz się największych kompleksów.

Napisz komentarz