Gigant X to tabletki poprawiające sprawność seksualną mężczyzn. Dedykowane są Panom, którzy pragną powiększyć penisa, wzmocnić erekcję i wydłużyć stosunek. Czy ich spora popularność idzie w parze ze skutecznością? Czy tego typu środki faktycznie są w stanie powiększyć penisa?

Wielkość i grubość członka bardzo często traktowane są przez Panów jako prawdziwa miara męskości. Choć trudno się z tym stwierdzeniem zgodzić, to – problemy z akceptacją gabarytów własnego penisa istnieją, a ich skala jest naprawdę ogromna.

Podobnie jest w przypadku problemów z potencją, które w męskim środowisku traktowane są jako prawdziwe tabu. Choć te trudności dotyczą nawet połowy mężczyzn, to mało kto się do nich przyznaje, gdyż uwłacza to męskości.

Na co dzień wielu mężczyzn myśli o rozwiązaniu swoich intymnych problemów, a bardzo częstym wyborem są te dostępne na wyciągnięcie ręki, bez konieczności szeregu wizyt u specjalisty. Przykładem takowego produktu jest GigantX – wieloskładnikowy preparat, którego skuteczność bierzemy „pod lupę”. Zapraszamy do szczegółowej recenzji produktu!

Jak działają tabletki GigantX?

GigantX to tabletki, które bardzo szybko zyskały na popularności i stały się pierwszym wyborem wielu mężczyzn. Wynika to między innymi z ich kompleksowego działania. Stanowią bowiem środek, który nie tylko przyczynia się do wzrostu penisa, ale także poprawia ogólną sprawność seksualną.

Do kluczowych właściwości tabletek GigantX zaliczamy:

 • powiększenie i pogrubienie penisa
 • wzmocnienie erekcji
 • regulacja poziomu testosteronu w organizmie
 • przyśpieszenie regeneracji po wytrysku
 • wydłużenie stosunku (profilaktyka przedwczesnej ejakulacji)

Co prawda, w większości przypadków produkt przedstawiany jest jako rozwiązanie na problemy z tzw. kompleksem małego członka. Nie mniej, należy oceniać go za wszystkie właściwości, o których przekonuje producent.

Aby określić potencjalną i rzeczywistą efektywność tabletek postanowiliśmy przeanalizować skład oraz zweryfikować opinie osób, które sięgnęły po GigantX.

Co zawierają tabletki? Skład GigantX „pod lupą” redakcji!

Gigant-X tabletki

Zanim sięgniesz po jakikolwiek produkt bez konsultacji ze specjalistą, zawsze warto przeanalizować jego skład i ewentualnie porównać z innymi produktami tego typu.

To co wyróżnia GigantX to fakt, iż na oficjalnej stronie produktu producent dość mocno koncentruje się na składzie i jego analizie, co czyni go wiarygodnym. Tego (niestety!) nie można powiedzieć o szeregu innych produktach, których producenci wręcz ukrywają skład i zasłaniają się obietnicami wspaniałych efektów. W przypadku GigantX wszystko jest jasne, czytelne i dostępne.

Skład prezentuje się następująco (bezpośrednio z ulotki): jabłczan cytruliny 2:1; ekstrakt z korzenia buraka zwyczajnego (Beta vulgaris) [1.5%-2.75% nitratów] – RedNite™; otoczka kapsułki – żelatyna; ekstrakt z mumio [20% kwasów fulwowych]; ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego (Panax ginseng) [5% ginsenozydów]; ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba) [24% glikozydów flawonowych]; cytrynian cynku; kofeina bezwodna; substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; celuloza mikrokrystaliczna; ekstrakt z owoców papryki rocznej (Capsicum annuum) [2% kapsaicyny]; ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum) [95% piperyny]; barwniki – tlenki i wodorotlenki żelaza, dwutlenek tytanu, azorubina**.

To jednak nie wszystko. Niezbędna jest także weryfikacja ilościowa poszczególnych składników aktywnych, tj.:

Składnik

2 kapsułki (porcja dzienna)

Jabłczan cytruliny 2:1

350,00 mg

Ekstrakt z korzenia buraka zwyczajnego [1,5 – 2,75% nitratów] – RedNite™

300,00 mg

Ekstrakt z mumio [20% kwasów fulwowych]

150,00 mg

Ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego [5% ginsenozydów]

150,00 mg

Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego [24% glikozydów flawonowych]

80,00 mg

Kofeina bezwodna

40,00 mg

Ekstrakt z owoców papryki rocznej [2% kapsaicyny]

20,00 mg

Ekstrakt z owoców pieprzu czarnego [95% piperyny]

5,00 mg

Cynk

10,00 mg

Trzeba przyznać, że w porównaniu do innych produktów w tej kategorii, skład GigantX wygląda rewelacyjnie. Zanim jednak dojdziemy do hurraoptymistycznych wniosków, warto nieco bardziej szczegółowo pochylić się nad konkretnymi składnikami, aby zrozumieć jaki mają one wpływ na męską sprawność seksualną.

Jabłczan cytruliny

jabłczan cytruliny

350,00 mg jabłczanu cytruliny w dziennej porcji GigantX to nie przypadek. Ten aminokwas to niezwykle skuteczne rozwiązanie, które wykorzystuje się w celu poprawy kondycji naczyń krwionośnych. Jego suplementacja wskazana jest w leczeniu zaburzeń erekcji.

Składnik ten prócz naturalnego wzmocnienia erekcji, wykorzystywany może być także jako naturalny afrodyzjak i produkt przyśpieszający regenerację po stosunku.

Ekstrakt z korzenia buraka zwyczajnego – RedNite™

burak zwyczajny

300,00 mg RedNite™ czyni tę substancję drugą (pod względem ilościowym) najważniejszą w GigantX. To opatentowana formuła, standaryzowana na zawartość nitratów – grupy leków, których działanie polega na uwalnianiu w organizmie tlenku azotu (NO).

Jak podaje Wikipedia.org:

tlenek azotu zwany także EDRF (z ang. endothelium-derived relaxing actor), poprzez aktywację cyklazy guanylowej i wpływ na stężenie jonów Ca2+ rozszerza światło żył i tętnic. Tym samym, ekstrakt z korzenia buraka to doskonała broń w walce o silną erekcję.

To jednak nie wszystko! Składnik ten pozwala utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu we krwi oraz skutecznie zwiększa wytrzymałość.

Ekstrakt z mumio

mumio

Kolejnym składnikiem jest ekstrakt z mumio, którego w dziennej porcji znajdziemy aż 150,00 mg. To substancja mająca ogromny wpływ na zdrowie intymne. Jej suplementacja niesie za sobą szereg korzyści, tj.:

 • pozytywny wpływ na zdrowie gruczołu krokowego
 • pozytywny wpływ na jakość nasienia
 • zwiększenie spermatogenezy

Co warte odnotowania, ekstrakt z mumio zawarty w GigantX jest standaryzowany na zawartość kwasów fulwowych, których podstawową funkcją jest odżywianie każdej komórki organizmu, tj. dostarczanie witamin, minerałów, elektrolitów oraz kwasów organicznych. Jego suplementacja jest niezwykle istotna dla witalności, wytrzymałości i ogólnego samopoczucia.

Ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego

żeń-szeń koreański

W GigantX znajdziemy także całkiem solidną (150,00 mg w dziennej dawce) porcję koreańskiego żeń-szenia, którego wpływ na sprawność seksualną potwierdzają liczne badania:

 • Żeń-szeń wspomaga utrzymanie erekcji, co dowiedziono w badaniu z 2002 roku[1] przeprowadzonego na grupie 45 mężczyzn.
 • Żeń-szeń poprawia jakość spermy i ruchliwość plemników, co bezpośrednio przekłada się na płodność.[2]
 • Badanie na myszach dowiodło, że żeń-szeń może być traktowany jako naturalny afrodyzjak. Substancja ma pozytywnie wpływać zarówno na libido kobiet, jak i mężczyzn.[3]

Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego

miłorząb japoński

Standaryzowany na zawartość glikozydów flawonowych ekstrakt z liści ginkgo biloba to prawdziwe wsparcie dla całego układu krążenia. Za jego sprawą dochodzi m.in. do zmniejszenia przepuszczalności naczyń krwionośnych oraz usprawnienia przepływu krwi, co finalnie sprzyja eliminacji problemów z osiągnięciem erekcji.

Prócz tego, jak możemy przeczytać na Wikipedia.org

flawonoidy wykazują właściwości uszczelniające naczynia krwionośne, poprzez hamowanie aktywności enzymów proteolitycznych (elastazy, hialuronidazy) co prowadzi do wzmocnienia tkanki łącznej w śródbłonku naczyń.

Kofeina bezwodna

kofeina bezwodna

Kofeina bezwodna to składnik, któremu przypisać można wiele właściwości pozytywnie odbijających się na sprawności seksualnej. Przede wszystkim, jest to substancja, dzięki której dochodzi do rozluźnienia ciał jamistych, co umożliwia osiągnięcie wzwodu.

Inną, istotną cechą kofeiny jest pobudzenie – dlatego też, wiele osób przekonuje o właściwościach afrodyzjakalnych kofeiny. Do tych doniesień należy jednak podchodzić z dystansem, albowiem trudno o rzetelne badania potwierdzające tę tezę.

Na uwagę zasługuje również fakt, iż suplement dodatkowo uzupełniają substancje poprawiające ogólną kondycję organizmu. Mowa tu o ekstrakcie z papryki rocznej, piperynie oraz cynku.

Opinie o GigantX. Co wyczytasz na forum i innych portalach tematycznych?

Gigant-X opakowanie

Po analizie składu produktu, która – notabene – wypadła więcej, niż pomyślnie – warto zweryfikować teorię (skład na papierze) z rzeczywistością (opiniami konsumentów). I tutaj – wygląda to naprawdę nieźle!

Już na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że zdecydowana większość osób jest zadowolona ze skuteczności tego produktu. GigantX ma wielu zwolenników, co nietrudno zauważyć na popularnych forach, grupach na portalach społecznościowych czy portalach tematycznych. W zasadzie – to jedyne źródła opinii na temat produktu, bowiem ze względu na charakter GigantX, mało kiedy jest tematem zwykłej rozmowy twarzą w twarz.

Konsumenci chwalą skuteczność w eliminacji zaburzeń erekcji, poprawę sztywności i gabarytów członka. Można zatem pokusić się o wniosek, że to o czym przekonuje producent jest prawdą. Zresztą, częściowo dowodzi tego analiza składu produktu.

Nie mniej, warto zwrócić uwagę także na opinie negatywne. Z reguły odnoszą się do bardzo ograniczonej dostępności produktu – nie jest on bowiem dostępny w aptekach, co dla części osób stanowi problem.

Gdzie kupić tabletki GigantX?

GigantX to tabletki, których bezpieczny zakup dostępny jest wyłącznie przez oficjalną stronę producenta, tj. gigantx.pl.

Ze względu na coraz częściej pojawiające się podróbki tabletek, nie rekomendujemy zakupu na portalach ogłoszeniowych. Ryzyko zakupu nieoryginalnego i potencjalnie niebezpiecznego produktu jest zwyczajnie zbyt duże.

Na chwilę obecną producent nie dystrybuuje suplementu zewnętrznym podmiotom, dlatego też, aby mieć pewność zakupu oryginalnego produktu, należy zamawiać bezpośrednio na stronie producenta.

Ile kosztuje GigantX?

Jedno opakowanie tabletek GigantX kosztuje 189,00 zł i wystarcza na miesiąc stosowania (60 kapsułek). Trzeba przyznać, że biorąc pod uwagę skład (aż 9 składników!) to dosyć atrakcyjna oferta.

Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, iż producent oferuje kilka wariantów zakupu, które skutecznie obniżają cenę produktu:

 • wariant podstawowy (1 opakowanie) w cenie 189,00 zł
 • wariant standardowy (3 opakowania) w cenie 378,00 zł
 • wariant optymalny (6 opakowań) w cenie 567,00 zł
 

W związku z powyższym, zanim zdecydujemy się na zakup – warto zastanowić się, czy aby na pewno nie potrzebujemy stosować GigantX nieco dłużej niż miesiąc.

Jak prawidłowo stosować GigantX?

Gigant-X suplement

Tabletki na poprawę sprawności seksualnej GigantX należy przyjmować dwa razy dziennie: rano i wieczorem po jednej kapsułce. Produkt należy popijać dużą ilością wody.

Według producenta, optymalna długość suplementacji to 6 miesięcy.

FAQ: najczęściej zadawane pytania

Czy GigantX działa na powiększenie penisa?

Szerokie spektrum działania czyni GigantX produktem skutecznym, który może stanowić idealną odpowiedź na problemy natury intymnej. Jednakowoż, pojawia się pytanie – w jaki sposób dochodzi do powiększenia prącia poprzez suplementację tabletek.

Otóż poprzez trwałe wzmocnienie erekcji i duży napływ krwi do członka, dochodzi do naturalnego, bezpiecznego rozciągania prącia, które ma trwały charakter. Podobny efekt można uzyskać korzystając ze specjalnych ekspanderów czy ćwiczeń rozciągających, przy czym tabletki GigantX to rozwiązanie znacznie wygodniejsze i nie powodujące bardzo bolesnych kontuzji, które niestety są zmorą osób rozciągających członka mechanicznie.

Czy wysyłka produktu jest dyskretna?

Producent deklaruje dyskretną, bezpieczną wysyłkę tabletek, dzięki czemu nikt nie dowie się jaka jest zawartość przesyłki.

Czy produkt dostępny jest w aptekach?

Niestety, GigantX można kupić wyłącznie przez Internet. Wynika to ze strategii sprzedaży przyjętej przez producenta. Ma to jednak swoje plusy w postaci zawsze takiej samej ceny (brak zróżnicowanej marży pośredników).

Kiedy zobaczę pierwsze efekty stosowania GigantX?

Okres oczekiwania na pierwsze rezultaty zależny jest od stadium przypadku i celowości przyjmowania preparatu. Co do zasady jednak – producent przekonuje o szybkich efektach, już w pierwszym miesiącu stosowania.

PODSUMOWANIE: Czy warto sięgnąć po GigantX?

Na rynku suplementów diet dostępnych jest multum produktów, które w teorii mają stanowić wsparcie problemów natury intymnej, tj. impotencji, kompleksu małego penisa czy przedwczesnego wytrysku. Lwia część z dostępnych preparatów niestety nie wykazuje zbyt wysokiej skuteczności.

W przypadku tabletek GigantX mamy do czynienia z suplementem, o którym można powiedzieć, że stanowi unikalne, kompleksowo działające rozwiązanie, czego najlepszym dowodem jest powyższa analiza składu oraz opinie konsumentów. Zatem, kiedy zderzamy się z pytaniem „czy warto?” odpowiedź może być tylko jedna!


Źródła: 

 1. Bumsik Hong, Young Hwan Ji, Jun Hyuk Hong, Ki Yeul Nam, Tai Young Ahn (2002) A double-blind crossover study evaluating the efficacy of korean red ginseng in patients with erectile dysfunction: a preliminary report

 2. Jung-Chou Chen, Ming-Xiong Xu, Leih-Der Chen, Yan-Nian Chen, Tsan Hung Chiu (1999) Effect of Panax notoginseng Extracts on Inferior Sperm Motility in vitro

 3. Yoshimura, H., Kimura, N., Sugiura, K. (1998) Preventive effects of various ginseng saponins on the development of copulatory disorder induced by prolonged individual housing in male mice

Autor

Poruszamy kontrowersyjne, intymne i wstydliwe tematy. Publikujemy treści traktujące o problemach fizycznych, psychicznych i defektach urodowych. Z nami pozbędziesz się największych kompleksów.

Napisz komentarz