Member XXL to tabletki na powiększenie penisa, które królują we wszelkiego rodzaju rankingach nieinwazyjnych metod. Cieszący się ogromną popularnością środek – uchodzi za jedno z najlepszych rozwiązań. Czy faktycznie tabletki Member XXL są skutecznym sposobem na powiększenie członka? Jakie mają opinie i czy są bezpieczne dla zdrowia organizmu?

Tabletki powiększające penisa to jeden z najpopularniejszych sposobów na pozbycie się kompleksów związanych z długością i grubością członka. Mężczyźni ochoczo sięgają po to rozwiązanie, gdyż pozwala ono zachować dyskrecję i co istotne – cieszy się całkiem dobrymi opiniami i recenzjami. Mało tego! Lwia część produktów dostępna jest bez recepty, co w tym przypadku jest sporym atutem.

Produktem, który zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji jest Member XXL. Nazwa tego produktu pojawia się w niemal każdym rankingu naturalnych środków na powiększenie penisa. Czy spora popularność tych tabletek idzie w parze z wysoką skutecznością? Zapraszamy do zapoznania się z naszą recenzją, gdzie szczegółowo przeanalizujemy skład, opinie oraz dostępność produktu.

Co to jest Member XXL?

Member XXL to suplement diety, który bezustannie zyskuje na popularności. Okrzyknięty mianem „rewolucji w powiększaniu penisa” środek – cieszy się sporym zainteresowaniem wśród mężczyzn, którzy marzą o większym i grubszym penisie. Member XXL bazuje na naturalnych składnikach przez co uchodzi za w pełni bezpieczne rozwiązanie. Co więcej, może pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami, co w przypadku tej kategorii produktów nie jest normą.

Member XXL dostępny jest na rynku suplementów od wielu lat. Nie mamy zatem do czynienia z „nowością”, której efektywność nie została sprawdzona przez konsumentów. Wręcz przeciwnie – Member XXL posiada sporo pozytywnych opinii i recenzji, które bez trudu odnajdziemy w Internecie – zarówno na forach internetowych, jak i blogach oraz portalach tematycznych.

Uwaga promocja! Cenę tabletek Member XXL możesz skutecznie obniżyć korzystając z zakupu tzw. wielopaków. Skorzystaj z promocji i odbierz nawet 3 opakowania za darmo:

Skład tabletek Member XXL – rewolucyjna formuła czy kit?

skład tabletek Member XXL

Jak już zdążyliśmy wspomnieć, skład Member XXL oparty jest na naturalnych produktach. Znajdziemy w nim aż 11 substancji. Co ważne, ich skuteczność w leczeniu problemów natury intymnej została wielokrotnie potwierdzona niezależnymi badaniami.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełen skład Member XXL:
Otoczka kapsułki – żelatyna; chlorowodorek L-argininy; ekstrakt z kozieradki pospolitej (Trigonella foenugraecum L.); ekstrakt z owoców palmy sabałowej (Serenoa repens) 4:1; ekstrakt z owoców buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris L.) [40% saponin] 8:1; ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego (Schisandra chinensis) 5:1; ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego (Panax ginseng) [4% ginsenozydów] 4:1; ekstrakt z szafranu uprawnego (Crocus sativus L.) 4:1; octan DL-alfa-tokoferylu (witamina E); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; cytrynian cynku; ekstrakt z owoców pieprzu czarnego – Bioperine® (Piper nigrum L.) [95% piperyny]; chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6); barwnik – dwutlenek tytanu, indygotyna.

Mając jednak świadomość, że właściwości poszczególnych składników nie są powszechnie znane, postanowiliśmy w oparciu o publiczne bazy naukowe oraz wiedzę encyklopedyczną – zweryfikować działanie i właściwości substancji zawartych w Member XXL.

L-Arginina

L-ArgininaL-arginina to aminokwas, który naturalnie występuje w białkach jąder komórkowych i komórkach rozrodczych. Ten organiczny związek chemiczny, bierze udział w przemianach azotowych: mocznikowym cyklu Krebsa, a także syntezie kreatyniny. L-arginina, ze względu na pozytywny wpływ na cały układ krwionośny częstokroć stanowi bazę produktów na problemy z erekcją. Jej wykorzystanie w tym zakresie jest jak najbardziej zasadne. Wszak, l-arginina między innymi uczestniczy w naprawie uszkodzonych naczyń krwionośnych.

W tabletkach Member XXL l-arginina jest jednak z innego względu. W wyniku poprawy funkcji śródbłonka oraz zwiększonego przepływu krwi (powiększenie światła naczyń krwionośnych) dochodzi do trwałego powiększenia penisa.

Kozieradka

KozieradkaEkstrakt z owoców kozieradki pospolitej to substancja określana mianem polskiego, naturalnego boosteru testosteronu. To doskonałe źródło żelaza i selenu, a więc substancji zwiększającej poziom testosteronu we krwi. Kozieradka w naturalny sposób zwiększa sprawność seksualną – zwiększa popęd seksualny (libido) oraz przyczynia się do eliminacji zaburzeń erekcji.

Potencjał prozdrowotny kozieradki jest znacznie większy. To nie tylko naturalny afrodyzjak, ale także substancja pozytywnie wpływająca na trawienie, regulująca gospodarkę węglowodanową czy działająca przeciwzapalnie i antybakteryjnie. Włączenie jej do codziennej diety to multum korzyści.

Palma sabałowa

Palma sabałowaEkstrakt z owoców palmy sabałowej to substancja, którą powszechnie stosuje się w eliminacji problemów związanych z przerostem gruczołu krokowego. Wszystko za sprawą jego właściwości, które obniżają napięcie mięśni gładkich dróg moczowych oraz zmniejszającym obrzęki i przekrwienia. Co więcej, ekstrakt z palmy sabałowej – poprawia elastyczność prostaty i udrażnia pęcherz.

Palmę sabałową stosuje się również w celach eliminacji innych problemów intymnych – tj. zwiększenia potencji. Uwarunkowane jest to przez fakt, iż palma sabałowa zwiększa poziom testosteronu poprzez zahamowanie jego rozkładu do DHT.

Buzdyganek naziemny (Tribulus terrestris)

Buzdyganek naziemnyEkstrakt z owoców buzdyganka naziemnego – tribulus terrestris to jeden z najsilniejszych, naturalnych boosterów testosteronów. O jego „mocy” może świadczyć chociażby fakt, że sięgają po niego profesjonalni kulturyści.

Tribulus terrestris mimo silnych właściwości, powszechnie uważany jest za w pełni bezpieczny dla zdrowia organizmu. Pozytywnie oddziałuje na sprawność seksualną poprzez:

Co więcej, liczne opinie dotyczące buzdyganka ziemnego sugerują, że regularna suplementacja skutkuje powiększeniem prącia i mocniejszą oraz trwalszą erekcją.

Cytryniec chiński

Cytryniec chińskiEkstrakt z owoców cytryńca chińskiego to według producenta jeden z czterech kluczowych składników tabletek Member XXL. Jak podaje Wikipedia.org:

owoc cytryńca chińskiego, nazywany owocem o pięciu smakach, stosowany był od tysięcy lat w medycynie starożytności. Używany był do leczenia impotencji u mężczyzn, rzeżączki oraz częstego oddawania moczu.

Dzisiaj, Cytryniec Chiński nie jest aż tak popularny. Nie mniej, jego obecność w tabletkach na powiększenie penisa – nie jest przypadkowa. Pozytywny wpływ na sprawność seksualną mężczyzn, nie uszła uwadze producenta.

Żeń-szeń koreański

Żeń-szeńEkstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego to składnik wielu popularnych środków zwiększających potencję i eliminujących zaburzenia erekcji. To jeden z najsilniejszych naturalnych środków, którego efektywność została potwierdzona licznymi badaniami.

Żeń-szeń wpływa na potencję, libido, spermatogenezę oraz płodność. Podejrzewa się również, że jego pozytywny wpływ na układ krwionośny, może sprzyjać powiększaniu długości i obwodu członka. Niestety, korzystając z publicznych baz naukowych – trudno potwierdzić takowe właściwości żeń-szenia.

Szafran

SzafranEkstrakt z szafranu uprawnego to substancja, o której mówi się, że jest naturalnym lekiem na wiele dysfunkcji seksualnych. Określany mianem „najdroższej przyprawy na świecie” słynie ze swoich właściwości afrodyzjakalnych – zwiększa popęd seksualny i trwale eliminuje problemy z libido.

Spora liczba pozytywnych właściwości szafranu w połączeniu z potencjalnym wpływem na wielkość penisa sprawia, że jest to obowiązkowa pozycja wśród składników skutecznych tabletek powiększających członka.

Czarny pieprz

Czarny pieprzEkstrakt z owoców czarnego pieprzu – Bioperine® to składnik o wielu właściwościach. Jej ogromna popularność to wynik badań wskazujących, że blokuje tworzenie komórek tłuszczowych. Dzięki czemu – dziś ekstrakt z pieprzu to niemal obowiązkowa pozycja na liście składników suplementów diety na odchudzanie.

W przypadku Member XXL, Bioperine® ma pełnić rolę związku zwiększającego przyswajanie podstawowych składników odżywczych.

Ponadto, w Member XXL znajdziemy: witaminę E, witaminę B6 oraz cynk.

Trzeba przyznać, że skład tabletek Member XXL wygląda naprawdę obiecująco. Zestawienie aż 11 składników sprawia, że możemy liczyć na wielotorowe działanie produktu, co niewątpliwie ma wpływ na potencjalną skuteczność tych tabletek.

Efekty stosowania Member XXL potwierdzone badaniami

Tabletki Member XXL zostały poddane badaniom, w których udział w nich wzięło 90 mężczyzn w wieku od 22 do 50 lat. Badanych podzielono losowo na dwie grupy. Jednej grupie podawano placebo, drugiej zaś tabletki Member XXL. Badanie trwało 12 tygodni.

Co istotne, 70% badanych uznało produkt za bardzo dobry, 18 % za dobry, zaś zaledwie 12% – przyznało, że oczekiwało lepszych rezultatów po kuracji. Średni wzrost penisa wśród osób przyjmujących Member XXL wynosił aż 5 centymetrów.

Efekty stosowania Member XXL

Na oficjalnej stronie producenta, dostępny jest opis powyższego badania, a także wykresy pokazujące jak suplementacja Member XXL wpływa na powiększenie penisa i wzrost popędu płciowego.

Opinie o Member XXL

Suplement diety na powiększenie penisa Member XXL to produkt cieszący się niemałą popularnością. Dzięki temu, bez trudu można dotrzeć do opinii na temat działania preparatu. Jak opiniowane są te tabletki? Czy Member XXL faktycznie działa?

Opinie dotyczące tego produktu z reguły mają charakter pozytywny. Co istotne, większość konsumentów zauważa nie tylko powiększenie penisa, ale także zwiększony popęd seksualny, silniejszą i mocniejszą erekcję oraz zwiększenie satysfakcji seksualnej. Można więc zatem pokusić się o wniosek, że tabletki działają kompleksowo.

Opinie o Member XXL

Co istotne, konsumenci sięgający po te tabletki zauważają pierwsze efekty stosowania już po kilku tygodniach. W wielu opiniach i recenzjach, zwraca się również uwagę na fakt, dotyczący korelacji pomiędzy długością kuracji, a efektami. Im dłużej stosujemy Member XXL tym lepsze efekty można osiągnąć. Potwierdza to również oficjalna strona produktu, na której przeczytamy:

Pierwsze łatwe do zmierzenia efekty odnotowuje się po trzech tygodniach regularnego przyjmowania, kiedy penis wydłuża się średnio o 2 cm. Po kolejnym miesiącu jest większy o nawet 6 cm, a po trzech miesiącach o 8 cm.

Jak stosować Member XXL?

Member XXL to produkt niezwykle wygodny w stosowaniu. Według zaleceń producenta – 2 kapsułki należy połknąć i popić dużą ilością wody (około 300 ml) najlepiej przed posiłkiem.

Jak stosować Member XXL

Skutki uboczne i przeciwwskazania do stosowania Member XXL

Na oficjalnej stronie, producent wyraźnie zaznacza, że Member XXL to w pełni bezpieczny produkt, który ma w 100% naturalny skład. Co więcej, do tej pory nie odnotowano skutków ubocznych suplementacji tabletek Member XXL.

Jeśli zaś chodzi o przeciwwskazania, to ze względu na obecność tylko naturalnych składników, producent takowych nie wymienia. Warto jednak pamiętać, że produkt przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych.

Gdzie kupić Member XXL?

Member XXL to produkt, który bez trudu zakupimy przez Internet – na oficjalnej stronie, bezpośrednio od producenta, który gwarantuje:

  • szybką i dyskretną przesyłkę
  • gwarancje oryginalności produktu
  • najniższą cenę (brak pośredników)

Zakup bezpośrednio u producenta to najlepszy pomysł, ze względu na fakt, iż tabletki na powiększenie penisa Member XXL doczekały się wielu „podróbek”. Najogólniej mówiąc – wysoka popularność sprawiła, że na rynku pojawiły się bliźniaczo-podobne tabletki, które dostaniemy w portalach aukcyjnych. Nie mniej, ich źródło pochodzenia nie jest jasne. W związku z tym rekomendujemy zakup produktu tylko u producenta.

Ile kosztuje Member XXL?

Kiedy weźmiemy pod uwagę fakt, że Member XXL to źródło aż 11 składników aktywnych – można spodziewać się, że kuracja tymi tabletkami nie będzie należała do najtańszych. Nic bardziej mylnego! Cena Member XXL jest więcej, niż atrakcyjna. Jednomiesięczna kuracja to koszt rzędu 179,00 złotych. W porównaniu do innych rozwiązań na większego penisa – cena naprawdę nie jest wysoka.

Ile kosztuje Member XXL

Mało tego! Producent świadomy, że Member XXL daje najlepsze efekty po kilku miesiącach terapii przygotował atrakcyjne pakiety, tj.:

  • pakiet na 3 miesiące w cenie 358 złotych (cena za 1 opakowanie: 119,33 zł)
  • pakiet na 6 miesięcy w cenie 537,00 złotych (cena za 1 opakowanie: 89,50 zł)

Opłacalność tej oferty najlepiej obrazuje poniższa tabela:

Pakiet (ilość sztuk)Cena całkowitaCena za 1 opakowanieCena za 1 dzień kuracji
Podstawowy (1)179,00 zł179,00 zł5,97 zł
Standardowy (3)358,00 zł119,33 zł3,98 zł
Optymalny (6)537,00 zł89,50 zł2,98 zł

Czy warto sięgnąć po Member XXL?

Niezadowolenie z wielkości penisa wykazuje spory odsetek mężczyzn. Niektórzy z czasem dochodzą do wniosku, że rozmiar nie ma znaczenia, inni usilnie próbują powiększyć penisa. Czy Member XXL to rozwiązanie, na które warto się zdecydować?

Biorąc pod uwagę relatywnie niską cenę, świetne opinie oraz bardzo bogaty skład – Member XXL zdaje się być więcej, niż ciekawą propozycją. W naszej ocenie to prawdziwa alternatywa dla drogich zabiegów oferowanych przez medycynę estetyczną.

Kiedy dodamy do tego fakt, że produkt uznawany jest za w pełni bezpieczny i nie powoduje żadnych skutków ubocznych, możemy śmiało pokusić się o wniosek – że to idealne rozwiązanie. Oczywiście, należy mieć świadomość, że nie jest to metoda uniwersalna. Skuteczność tabletek bywa różna, nie mniej – uśrednione wyniki badania (wzrost o 5 centymetrów przez 12 tygodni suplementacji) mogą napawać optymizmem.

Reasumując, za Member XXL przemawia: skład, opinie, rekomendowana długość kuracji oraz atrakcyjna cena. Czy można oczekiwać czegokolwiek więcej po nieinwazyjnym środku opartym na naturalnych składnikach?
Autor

Poruszamy kontrowersyjne, intymne i wstydliwe tematy. Publikujemy treści traktujące o problemach fizycznych, psychicznych i defektach urodowych. Z nami pozbędziesz się największych kompleksów.

1 Komentarz

  1. Po poprzednim związku nabawiłem się niestety niemałych kompleksów. Była partnerka wypomniała mi rozmiar mojego przyrodzenia. Może nie powinienem się tym przejmować – kobieta w gniewie mówi różne rzeczy, ale jednak siedzi mi to w głowie.
    Nie sądzę, żebym rozmiarowo jakoś odstawał od średniej, jednak zawsze może być lepiej – prawda?
    Postanowiłem zamówić ten produkt. Liczę, że recenzja ta jest wiarygodna. Na pewno podzielę się efektami jeśli takie wystąpią. Czekam na przesyłkę.

Napisz komentarz