Pompki do penisa służą do powiększania członka bezpośrednio przed stosunkiem. Czy są skuteczne, jakie efekty zapewniają i czy warto ich używać?

Wielu mężczyzn jest niezadowolonych z rozmiaru swojego penisa. Pojawiające się na tym tle kompleksy często odbierają pewność siebie, prowadząc do obniżenia jakości życia seksualnego, trudności w kontaktach z kobietami czy pogorszenia samooceny i samopoczucia. Jednym z polecanych sposobów na tego typu problemy jest pompka do penisa, która ma zarówno ułatwiać osiąganie wzwodu, jak i przyczyniać się do zwiększenia rozmiaru członka. Co warto o niej wiedzieć?

Czym są pompki do penisa?

Pompki do penisa to specjalne urządzenia przeznaczone do uzyskania pełnego wzwodu nawet przy poważnych problemach z potencją. Składają się z cylindra, do którego wkłada się członka oraz pompki, z pomocą której uzyskuje się podciśnienie. Pompka do penisa jest polecana jako jedno ze skuteczniejszych rozwiązań na uzyskanie erekcji.

Warto jednak pamiętać, że jest metodą doraźną, umożliwiającą doprowadzenie do wzwodu tuż przed stosunkiem i utrzymującą go przez pewien czas. Nie jest za to sposobem leczenia problemów z potencją, dlatego w tym celu warto sięgnąć po inne środki lub skonsultować się z lekarzem.

Pompki mogą też służyć do powiększania penisa, ponieważ ze względu na ich działanie powodują mocniejsze niż przy zwykłej erekcji nabrzmienie członka. Również w tym przypadku efekt jest jednak raczej krótkotrwały, chociaż niektóre osoby uważają, że przy regularnym używaniu pompek można zauważyć u siebie trwalsze pogrubienie i wydłużenie penisa.

Powiększanie penisa pompkami – jak to działa?

działanie i wpływ pompek na członka
S

Jak działa pompka do penisa? Jej stosowanie jest dość proste, choć wymaga pewnej wprawy i ostrożności. Najpopularniejsze są modele próżniowe, które wykorzystują podciśnienie do wywołania erekcji. W ich przypadku wystarczy umieścić członka w specjalnym cylindrze, a następnie użyć pompki do odessania powietrza z wnętrza pojemnika. Na skutek ciśnienia krew napływa do ciał jamistych członka, co powoduje jego erekcję. Tkanki stają się także bardziej nabrzmiałe, dzięki czemu wzwód jest silny i umożliwia odbycie satysfakcjonującego stosunku.

Aby uzyskać pełną erekcję, wystarczy kilka do kilkunastu minut działania pompki do penisa. Należy pamiętać, by przed całym procesem rozgrzać członka, np. polewając go ciepłą wodą – w ten sposób uelastyczni się tkanki, przygotowując je na rozciągnięcie.

Warto także użyć lubrykantu, dzięki któremu uniknie się ewentualnych podrażnień skóry we wrażliwych miejscach. Po uzyskaniu pełnego wzwodu należy zsunąć na prącie specjalny pierścień erekcyjny, który zapobiega zbyt szybkiemu odpłynięciu krwi z ciał jamistych. Następnie można wyjąć penisa z cylindra pompki.

Na cały proces najlepiej zarezerwować sobie około 20 minut przed stosunkiem. Pompki można używać także w celu powiększania penisa. W tym przypadku zastosowanie jest takie samo, choć można pominąć etap z pierścieniem erekcyjnym, jeśli nie planujemy stosunku seksualnego. Na skutek działania podciśnienia rozszerzają się tkanki prącia, co może powiększyć jego rozmiar.

Jedynie regularne stosowanie pompki pozwala powiększyć penisa, jednak należy pamiętać, że skuteczność urządzenia na tym polu jest niepotwierdzona. U większości osób jest to efekt tymczasowy – członek wróci do swoich zwykłych rozmiarów, jeśli przestaniemy używać pompek. Co ważne, zbyt częste wywoływanie erekcji w ten sposób nie jest wskazane – należy ograniczyć się do jednego zastosowania urządzenia dziennie.

Czy pompki są bezpieczne?

Bezpieczeństwo stosowania pompek do penisa

Powiększenie penisa oraz wywołanie erekcji z pomocą pompki to rozwiązanie niemal dla każdego. Urządzenia można stosować zarówno przy pojawiających się od czasu do czasu zaburzeniach potencji, jak i w przypadku trwałych problemów wynikających np. z urazów kręgosłupa czy poważnych chorób. Co ważne, pompka do penisa wykorzystuje naturalny sposób osiągania erekcji, wywołując napływ krwi do ciał jamistych, dzięki czemu na tym polu cechuje ją duża skuteczność. Uzyskane przy procesie ciśnienie dodatkowo wzmacnia wzwód, prowadząc do rozszerzenia tkanek prącia – efektem ubocznym jest więc również jego powiększenie.

Czy stosowanie pompki do penisa jest jednak w pełni bezpieczne? Tak, ale pod warunkiem trzymania się ustalonych zasad jej użytkowania. Nieprawidłowe wykorzystanie pompki może wiązać się z wieloma przykrymi konsekwencjami – jeśli ciśnienie wewnątrz cylindra będzie zbyt wysokie, penis może ulec uszkodzeniu, a jego tkanki mogą nawet się porozrywać. Przy delikatnych urazach konieczne będzie zrezygnowanie z seksu na kilka tygodni, by członek mógł się w pełni zregenerować. Poważniejsze uszkodzenie penisa może jednak doprowadzić do nieodwracalnych problemów z erekcją lub nawet martwicy i całkowitej utraty czucia w prąciu.

Jak bezpiecznie używać pompek do penisa? Przede wszystkim warto zaopatrzyć się w urządzenia próżniowe wysokiej jakości. Wiele nowoczesnych modeli posiada wbudowany wskaźnik ciśnienia, dzięki któremu można kontrolować bezpieczeństwo całego procesu. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób niepełnosprawnych, które poprzez brak czucia mogą mieć trudność z prawidłowym ustaleniem momentu zakończenia pompowania penisa. Warto zapytać sprzedawcy o model z czujnikiem, choć zazwyczaj są one droższe od standardowych pompek.

Znaczenie ma też czas pompowania. Zazwyczaj wystarcza kilka do kilkunastu minut używania pompki, by penis osiągnął pełen wzwód. Nawet, jeśli celem nie jest odbycie stosunku seksualnego, a jedynie powiększenie penisa poprzez regularne rozciąganie jego tkanek, nie powinno się zbyt długo trzymać prącia w cylindrze z wytworzonym podciśnieniem.

Może to bowiem doprowadzić do poważnych kontuzji, wiążących się nawet z trwałym uszkodzeniem członka.

Po nałożeniu na penisa pierścienia erekcyjnego blokującego odpływ krwi ma się około 30 minut na stosunek. Nie powinno się zbytnio przedłużać tego czasu – długi ucisk pierścienia na podstawę prącia również jest niebezpieczny i może doprowadzić do uszkodzenia tkanek lub utraty czucia w członku.

Dla swojego bezpieczeństwa nie powinno się używać pompki do penisa zbyt często. Najlepiej ograniczyć się do stosowania jej raz dziennie, niezależnie czy jest potrzebna do wywołania erekcji przed stosunkiem, czy chce się z jej pomocą zawalczyć o większy rozmiar członka.

Efekty powiększania. Ile centymetrów można zyskać?

efekty stosowania pompek do penisa

Pompka do penisa pozwala nieco zmienić jego rozmiar, choć jej głównym zadaniem jest przede wszystkim wywołanie erekcji. Najbardziej zauważalny jest efekt powiększenia bezpośrednio po pompowaniu, jednak jest on nietrwały i wynika z rozciągnięcia tkanek pod wpływem napływu dużej ilości krwi do ciał jamistych prącia. W takim przypadku penis może zyskać do kilku centymetrów na długości i w obwodzie, co często zwiększa satysfakcję ze stosunku i pozwala na szybsze zaspokojenie partnerki.

Zaletą tego rozwiązania jest jego natychmiastowy efekt, jednak należy pamiętać, że po zdjęciu pierścienia erekcyjnego penis w ciągu kilku godzin wróci do swoich pierwotnych rozmiarów. Na jakie trwałe efekty można natomiast liczyć przy regularnym używaniu pompki? Kwestia ta jest bardzo indywidualna – u niektórych wystąpiło wydłużenie członka o 1-3 cm. Jest też wiele osób, które nie zauważyły u siebie żadnej różnicy w rozmiarze penisa.

Cena pompek do penisa. Ile kosztują?

Cena pompek do penisa jest zależna od wybranego produktu. Na rynku można znaleźć modele już za 30-50 zł, jednak są to bardzo proste urządzenia, często wykonane z wątpliwej jakości materiałów. Nie posiadają one żadnych zabezpieczeń i zazwyczaj nie są zbyt trwałe. Jeśli zależy nam na urządzeniu wyższej jakości, należy nastawić się na wydatek ok. 100 – 150 zł – w tej cenie dostępne są ręczne modele z wysokiej klasy materiałów.

Można także pokusić się o urządzenia z górnej półki cenowej, których koszt sięga nawet 400 zł – wśród nich występują głównie automatyczne pompki próżniowe oraz pompki wodne. Większość z nich jest wyposażona w miernik ciśnienia wewnątrz cylindra oraz kilka poziomów pompowania, co pozwala na dostosowanie urządzenia do swoich potrzeb oraz bezpieczne przeprowadzenie całego procesu.

Warto zdecydować się na urządzenia od sprawdzonego producenta – pompka powinna być bezpieczna w użytkowaniu i wygodna, by jej stosowanie nie powodowało dyskomfortu i umożliwiało szybkie uzyskanie wzwodu. Najlepiej zainwestować też w trwały model, którzy wystarczy na wiele użyć.

Opinie o pompkach do penisa

W Internecie można znaleźć wiele recenzji odnośnie działania i efektów używania pompek do penisa. Jeśli chodzi o skuteczność na polu wywoływania erekcji w celu odbycia stosunku seksualnego, przeważają pozytywne opinie – znaczna większość użytkowników mogła uzyskać dzięki pompkom pełen wzwód umożliwiający zbliżenie z partnerką. Stosujący pompkę mężczyźni pozytywnie oceniają też prostotę użytkowania tego typu urządzeń oraz ich niezawodność, co pozwoliło im każdorazowo odpowiednio przygotować się do stosunku.

Jeśli chodzi o opinie o efektach dotyczących powiększania penisa, pojawiają się już większe rozbieżności. Niektórzy użytkownicy zauważyli u siebie trwały rezultat w postaci kilku dodatkowych centymetrów na długości i w obwodzie członka. Część z nich wykorzystywała w tym celu tylko pompkę, nie wspomagając się żadnymi innymi środkami, dlatego to właśnie w niej upatrują przyczynę zmiany rozmiaru penisa.

Wiele osób jednakże nie zaobserwowało u siebie wzrostu długości czy szerokości prącia, nawet mimo regularnego stosowania pompki, dlatego jej działanie na tym polu nie jest jednoznacznie potwierdzone. Wyniki mogą zależeć od indywidualnych warunków fizycznych użytkowników.

Wygodna alternatywa: Member XXL

Member XXL

Istnieje wiele metod na zwiększenie rozmiaru penisa – pompka jest rozwiązaniem polecanym, ale nie najbardziej skutecznym czy wygodnym. Ciekawą alternatywą są preparaty na powiększenie członka – najlepszym tego typu produktem dostępnym obecnie na rynku są tabletki Member XXL. Tabletki wykorzystują naturalne składniki aktywne o bardzo pozytywnym wpływie na męską sprawność seksualną. Udowodniono badaniami ich działanie zwiększające rozmiar członka.

Efekty osiągane przez osoby regularnie stosujące Member XXL są bardzo interesujące – użytkownicy wskazują na uzyskanie dodatkowych 2 cm już po trzech tygodniach zażywania tabletek oraz nawet do 9 cm łącznego przyrostu po zastosowaniu pełnej, trzymiesięcznej kuracji.

Czy warto?

Skutkiem ubocznym używania pompki do penisa jest też zwiększenie rozmiaru członka – na tym polu pompka jest najskuteczniejsza doraźnie, ponieważ zapewnia przyrost długości i objętości prącia na czas stosunku. Niektórzy użytkownicy wskazują jednak również na długotrwałe wydłużenie prącia na skutek regularnego korzystania z pompki próżniowej.

Jest to możliwe ze względu na stałe rozciąganie tkanek prowadzące do rzeczywistego wydłużenia członka, jednak efekty nie pojawiają się u każdego mężczyzny stosującego tę metodę. Z tego względu ciekawszym i wygodniejszym rozwiązaniem są tabletki na powiększenie penisa, takie jak Member XXL. Oddziałują one na organizm od wewnątrz, dzięki czemu są nieinwazyjne i nie grożą takimi skutkami ubocznymi, jak pompka do penisa, której nieumiejętne stosowanie może doprowadzić nawet do trwałego uszkodzenia prącia.

Autor

Poruszamy kontrowersyjne, intymne i wstydliwe tematy. Publikujemy treści traktujące o problemach fizycznych, psychicznych i defektach urodowych. Z nami pozbędziesz się największych kompleksów.

Napisz komentarz