ProBreast Plus to unikalna receptura umożliwiająca powiększanie biustu w domu. Składa się na nią krem ujędrniający i tabletki powiększające piersi. Jakie efekty można osiągnąć korzystając z tej formuły? Czy ProBreast Plus faktycznie jest skuteczny?

Tabletki i kremy na powiększenie biustu to produkty, co do których efektywności lwia część kobiet ma spore wątpliwości. Wynika to przede wszystkim z niechlubnej historii tego typu preparatów. Na rynku było dostępnych bowiem wiele różnych środków, które okazywały się nieskuteczne. Nie dziwi zatem fakt, że wiele kobiet podchodzi do kosmetyków i kremów na większy biust ze sporym dystansem.

Na wstępie jednak pragniemy zauważyć, że ProBreast Plus – zdaje się być swoistym zaprzeczeniem krytycznych opinii. Produkt dostępny jest od wielu lat, w ciągu których zebrał multum pozytywnych opinii. Co ważne, kupić go możemy niemal na całym świecie. Oficjalna strona producenta dostępna jest bowiem w kilkunastu wersjach językowych!

Mając jednak na uwadze fakt, że sam staż na rynku suplementów i kosmetyków na powiększenie biustu, nie jest dostatecznie dobrym wyznacznikiem, postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się temu produktowi i ocenić jego potencjalną efektywność.

Czym jest ProBreast Plus?

ProBreast Plus to formuła oparta na dwóch produktach: kremie ujędrniającym i tabletkach powiększających. Takie zestawienie ma być gwarantem najlepszych rezultatów. Wszak, kuracja tym preparatem ma charakter dwutorowy: oddziałujemy na biust miejscowo i ustrojowo.

Produkt ten cieszy się sporą popularnością, o czym może chociażby świadczyć fakt, iż w sieci znajdziemy mnóstwo recenzji i relacji z kuracji ProBreast Plus. Co istotne, w lwiej części przypadków – opinie na temat produktu są pozytywne. Sam producent deklaruje, że produkt może powiększyć nasz biust o nawet dwa rozmiary!

Na uwagę zasługuje również fakt, że ProBreast Plus – w porównaniu do zabiegów medycyny estetycznej – jest rozwiązaniem relatywnie tanim. Cena produktu w stosunku do możliwych rezultatów, kreuje się na bardzo atrakcyjnym poziomie.

Kup suplement diety i krem powiększający biust taniej nawet o 50%! Wykorzystaj rabat na stronie producenta:

Skład kremu ujędrniającego ProBreast Plus

Skład kremu ujędrniającego ProBreast Plus

Krem to pierwszy z produktów wchodzących w skład formuły ProBreast Plus. Jak możemy przeczytać na ulotce dołączonej do produktu, jest to krem przeznaczony dla kobiet, które chcą poprawić rozmiar, ujędrnić i upiększyć wygląd swoich piersi.

Jedno opakowanie ProBreast Plus zawiera 60 ml kremu, w którego składzie znajdziemy między innymi:

 • ekstrakt z nagietka lekarskiego (wykazuje właściwości powiększające piersi, przeciwdziała powstawaniu guzów)
 • olej z nasion słonecznika (źródło estrogenów)
 • wyciąg z szyszek chmielu (źródło fitoestrogenów, które powiększają i ujędrniają piersi)
 • witaminę E (wykazuje właściwości ochronne; powszechnie znana jako „witamina młodości”)
 • olej migdałowy (doskonałe źródło witamin i minerałów)
 • olej sojowy (stymuluje wzrost biustu)
Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełen skład kremu ProBreast Plus
Woda, stearynian glicerylu, olej sojowy, gliceryna, olej migdałowy, mieszanina alkoholu cetylowego i stearylowego, oksyetylenowana 20 molami tlenku etylenu mieszanina alkoholu cetylowego i stearylowego, alkohol cetylowy, alantoina, ekstrakt z nagietka lekarskiego, oksyetylenowana 12 molami tlenku etylenu mieszanina alkoholu cetylowego i stearylowego, palmitynian cetylu, olej z nasion słonecznika, wyciąg z szyszek chmielu, substancje zapachowe, glikol propylenowy, palmitynian retinylu, witamina E, octan tokoferylu, alkilowa pochodna eteru gliceryny, 2-fenoksyetanol.

Jak nie trudno zauważyć – skład kremu, ukierunkowany jest na powiększenie i ujędrnienie biustu. Nie jest to zatem kolejny zwykły krem, który bazuje na kolagenie i innych powszechnie znanych składnikach ujędrniających.

Skład tabletek na powiększenie piersi ProBreast Plus

Skład tabletek na powiększenie piersi ProBreast Plus

Drugim produktem wchodzącym w skład formuły ProBreast Plus są tabletki. Skład tego suplementu oparty jest nie tylko na witaminach i minerałach, ale przede wszystkim bioaktywnych standaryzowanych ekstraktach roślinnych, które wykazują właściwości powiększające, ujędrniające i upiększające kobiecy biust.

W jednym opakowaniu ProBreast Plus znajdziemy 60 kapsułek (650 mg), w których składzie na szczególne wyróżnienie zasługuje:

 • ekstrakt kozieradki (wykazuje właściwości: stymulujące gruczoł sutkowy oraz zwiększające tkanki w okolicach piersi; źródło estrogenów)
 • koper włoski (źródło flawonoidów, które przyczyniają do zwiększenia się poziomu estrogenów w organizmie)
 • ekstrakt z szyszek chmielu (źródło fitoestrogenów, które powiększają i ujędrniają piersi)
 • ekstrakt z izoflawonów sojowych (stymulują wzrost biustu)
 • kmin rzymski (stymuluje wzrost gruczołu sutkowego)
 • witamina E (wykazuje właściwości ochronne; powszechnie znana jako witamina młodości)
 • witamina B6 (wykazuje właściwości wzmacniające tkanki)
Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełen skład tabletek ProBreast Plus
Ekstrakt kozieradki (Trigonella foenum-graecum)[50% fenuzydów] [sproszkowane nasiona]; koper włoski (Foeniculum vulgare) [nasiona]; otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza, barwnik – dwutlenek tytanu); ekstrakt z szyszek chmielu (Humulus lupulus) [5:1]; kmin rzymski (Cuminum cyminum) [sproszkowane nasiona]; ekstrakt z izoflawonów sojowych [40% izoflawonów]; L-tyrozyna; wit. E (octan DL-alfa-tokoferylu); wit. B6 (chlorowodorek pirydoksyny); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Skład tabletek ProBreast Plus prezentuje się naprawdę świetnie. To formuła, która łączy w sobie moc wszystkich składników, które powszechnie znane są ze swojego pozytywnego wpływu na wzrost biustu. Co istotne, trudno o takie zestawienie w jakimkolwiek innym suplemencie diety.

Opinie o ProBreast Plus. Jak kobiety oceniają krem i tabletki na powiększenie piersi?

opinie tabletkach o ProBreast Plus

Jak już zdążyliśmy zauważyć, formuła ProBreast Plus cieszy się niemałą popularnością. Dzięki temu, bez trudu możemy znaleźć opinie, recenzje i oceny – zarówno kremu, jak i tabletek. Co ważne, preparaty opiniowane są naprawdę bardzo dobrze.

 Kobiety sięgające po ProBreast Plus wyraźnie zauważają pozytywny wpływ na wielkość i kształt biustu. Nie brakuje również opinii, które wskazują, że piersi stają się zdecydowanie jędrniejsze. Efekty bywają różne, nie mniej jednak – w większości przypadków są co najmniej zadowalające. Nie brakuje opinii, które wskazują, że piersi zostały powiększone o nawet 2 rozmiary miseczki.

To jednak nie wszystko! Wiele Pań zauważa, że ProBreast Plus był tylko chwilową alternatywą dla profesjonalnych zabiegów oferowanych w gabinetach medycyny estetycznej. Jak przekonują konsumentki – na skutek wysokiej skuteczności produktu – zabieg po prostu nie dochodził do skutku. Multum pozytywny opinii – nie jest raczej żadnym zaskoczeniem. Produkt zajmuje bowiem topowe miejsca we wszelkiego rodzaju rankingach produktów na piękniejszy i większy biust.

Pragniemy jednocześnie zauważyć, że w Internecie możemy natrafić również na negatywne recenzje produktu. Nie mniej jednak – ich liczba zdaje się być zdecydowanie mniejsza.

Czy skład ProBreast Plus jest bezpieczny dla organizmu?

ProBreast Plus to rozwiązanie, o którym mówi się, że działa niezwykle silnie. Nie dziwi zatem fakt, że wiele kobiet zastanawia się – czy jest to bezpieczny produkt? Mimo naprawdę bogatego składu, ProBreast Plus – nie powoduje reakcji niepożądanych. Oczywiście, przed zastosowaniem kremu – warto najpierw wykonać próbę uczuleniową. Nie mniej – jest to standardowa procedura, która dotyczy każdego preparatu stosowanego miejscowo.

Fakt, iż do tej pory nie odnotowano skutków ubocznych stosowania ProBreast Plus wynika z tego, iż zarówno krem, jak i tabletki oparte są na naturalnych, roślinnych ekstraktach. Tym samym, nie odbijają się negatywnie na gospodarce hormonalnej.

Warto mieć jednak świadomość, że produkt należy stosować zgodnie z zaleceniami producenta. Zwiększanie dawki suplementu lub zbyt częste smarowanie biustu, nie sprawi bowiem, że efekty pojawią się szybciej.

Jak stosować krem i tabletki na wzrost i jędrność piersi?

Jak stosować krem i tabletki na wzrost i jędrność piersi

Tabletki ProBreast Plus należy przyjmować codziennie. Zalecana przez producenta dawka to 2 kapsułki. Suplement należy popijać dużą ilością wody (200-300 ml) i przyjmować podczas posiłku.

Krem ProBreast Plus należy stosować dwa razy dziennie (najlepiej rano i wieczorem). Odrobinę preparatu należy rozprowadzić kolistymi, delikatnymi ruchami na piersiach aż do okolic ramion.

Kuracja powiększająca biust przy wykorzystaniu ProBreast Plus nie musi być ograniczana czasowo. Producent nie normuje długości terapii. Rekomenduje jednak zakup 3-6 opakowań (zapas na 3-6 miesięcy), celem osiągnięcia oczekiwanych rezultatów (tj. powiększenia biustu o 1-2 rozmiary).

 Wszelkiego rodzaju suplementy diety i dermokosmetyki zawsze należy stosować zgodnie z zaleceniami producenta. Ewentualne zmiany w dawkowaniu muszą być konsultowane z lekarzem lub farmaceutą.

Jakie efekty daje ProBreast Plus i jak je sprawdzać?

jakie efekty dają tabletki ProBreast Plus

Kobiety, które decydują się na kurację powiększającą piersi jeszcze przed pierwszą dawką suplementu diety i pierwszym zastosowaniem kremu, powinny dokonać precyzyjnych wymiarów. Wszystko po to, aby móc dokładnie ocenić efektywność produktu.

Efekty stosowania ProBreast Plus najlepiej obrazują opinie zadowolonych konsumentek, tj.:

 • powiększenie piersi (nawet o 2 rozmiary)
 • ujędrnienie biustu
 • optyczna poprawa wyglądu piersi

Wartym odnotowania jest również fakt, iż codzienne stosowanie kremu, niejako zmusza nas do masażu piersi – który to stanowi doskonałą profilaktykę przed wszelkiego rodzaju guzami.

Ile kosztuje ProBreast Plus i czy jest warty swojej ceny?

Regularna cena ProBreast Plus to 239,00 złotych. Obejmuje ona jednomiesięczny zapas suplementu diety i kremu. Czy jest to atrakcyjna oferta? W naszej ocenie – jak najbardziej. Wszak, za nieco ponad 200 złotych otrzymujemy dwa produkty: krem i tabletki, które stanowią kompletną kurację powiększającą piersi.

ile kosztują tabletki ProBreast Plus

Cenę produktu można znacząco obniżyć poprzez zakup 3 lub 6 produktów. Producent bowiem oferuje zniżki dla kobiet, które od razu decydują się na dłuższą kurację:

 • 33% taniej przy zakupie 3 produktów (159,33 złotych za jednomiesięczny zapas)
 • 50% taniej przy zakupie 6 produktów (119,50 złotych za jednomiesięczny zapas) [/su_note]

Pełną ofertę producenta najlepiej obrazuje tabela:

Pakiet (ilość sztuk)

Cena całkowita

Cena za 1 opakowanie

Cena za 1 dzień kuracji

Podstawowy (1)

239,00 zł239,00 zł7,97 zł

Standardowy (3)

478,00 zł159,33 zł5,31 zł

Optymalny (6)

717,00 zł 119,50 zł 3,98 zł

Gdzie kupić ProBreast Plus?

Zarówno krem, jak i tabletki ProBreast Plus kupimy tylko przez Internet. Co ważne, ze względu na sporą popularność produktu i fakt, iż oficjalnie dystrybuowany jest tylko przez stronę producenta - zachęcamy do zakupu w wyżej wymienionym miejscu.

Przestrzegamy przed zakupem w portalach aukcyjnych i ogłoszeniowych. Wszakże, źródło pochodzenia produktu ma fundamentalne znaczenie. Tym bardziej, że pojawiają się głosy jakoby ProBreast Plus doczekał się podróbek.

Czy ProBreast Plus to kuracja powiększająca biust dla Ciebie?

Czy ProBreast Plus to kuracja powiększająca biust dla Ciebie

Zastanawiasz się nad zakupem ProBreast Plus? Nie wiesz czy produkt spełni Twoje wymagania i przyniesie oczekiwane rezultaty? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość:

Na stronie zamówienia produktu (tutaj) otrzymujesz gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia, tj.:

GWARANCJA ZWROTU

Skuteczność preparatu ProBreast Plus została potwierdzona wielokrotnie przez liczne badania, a także zadowolonych klientów. Jeżeli produkt nie spełni Twoich oczekiwań odeślij nam opakowanie w ciągu 90 dni od zakupu, aby otrzymać zwrot pieniędzy.

Trzeba przyznać, że taka deklaracja producenta to śmiały krok, świadczący o mocnej wierze w skuteczność produktu.

Reasumując, ProBreast to bardzo ciekawy produkt, któremu zdecydowanie warto się bliżej przyjrzeć. Jeśli poważnie myślisz o powiększeniu biustu - to weź pod rozwagę to rozwiązanie. Wszak, nie zawsze konieczne jest wydawanie kroci na profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej. Jak widać na przykładzie tego produktu, dobre (a czasem i bardzo dobre) rezultaty można osiągnąć wykorzystując znacznie tańsze alternatywy!

Sprawdź ProBreast Plus teraz!

Autor

Poruszamy kontrowersyjne, intymne i wstydliwe tematy. Publikujemy treści traktujące o problemach fizycznych, psychicznych i defektach urodowych. Z nami pozbędziesz się największych kompleksów.

Napisz komentarz