Tabletki na popęd seksualny dla mężczyzn bez recepty to środki szczególnie poszukiwane przez panów, którzy zmagają się z problemem niskiego libido i niepełnej erekcji.

Na skutek zaburzeń na tym polu mają oni duże trudności z doprowadzeniem do stosunku seksualnego, co negatywnie odbija się na ich związkach. Ma to też zły wpływ na samopoczucie wielu panów, którzy poprzez niedomaganie na tle seksualnym czują się niemęscy i tracą pewność siebie. Sposobem na rozwiązanie tych problemów są specjalne preparaty, podnoszące popęd seksualny i poprawiające erekcję. Jaka jest ich skuteczność i kiedy warto je stosować?

Rodzaje i cena tabletek na popęd seksualny dla mężczyzn

Preparaty na potencję i libido można podzielić na kilka rodzajów, w zależności od występujących w nich składników oraz dostępności tabletek.

Wyróżniamy środki na receptę, które mogą być przepisane wyłącznie przez lekarza, produkty dostępne w aptece bez recepty oraz ziołowe preparaty, które można również zamówić bez recepty w Internecie.

Tabletki na receptę są zalecane mężczyznom, którzy zmagają się z poważnymi i długotrwałymi problemami z erekcją. Wymagają jednak konsultacji z lekarzem, który dobierze odpowiedni środek. Zazwyczaj posiadają dość silne działanie i w niektórych przypadkach mogą powodować skutki uboczne, dlatego tak ważne jest ich odpowiednie dopasowanie do danego problemu. Ich ceny mogą być różne – wahają się od 50 do nawet 200 zł za opakowanie.

Tabletki bez recepty, dostępne w aptece, są tańszą alternatywą dla mężczyzn z problemami z potencją. Ich skuteczność może być jednak bardzo różna, w zależności od wybranego środka. Cena takich preparatów to około 25 – 60 zł.

Za najskuteczniej działającą alternatywę dla środków na receptę uważa się wieloskładnikowe, ziołowe tabletki na potencję. Najlepsze preparaty tego typu mogą zwalczyć wiele przyczyn osłabienia funkcji seksualnych u mężczyzny – wynika to z zastosowania w nich połączenia kilku składników aktywnych, kompleksowo oddziałujących na libido i erekcję.

Oczywiście należy zachować ostrożność, zamawiając środki tego typu przez Internet – najlepiej wybierać sprawdzone preparaty, których skuteczność została potwierdzona badaniami, a składy zawierają wyłącznie naturalne składniki, bezpieczne dla organizmu. Cena dobrych tabletek to ok. 150-200 zł.

Dlaczego warto sięgnąć po tabletki na popęd seksualny dla mężczyzn bez recepty?

zanik popędu płciowego

Zanik popędu seksualnego u mężczyzny to dość poważny problem, mogący świadczyć o złej kondycji psychicznej i fizycznej. Wielu panów martwi się obniżoną ochotą na seks – rzadziej inicjują oni zbliżenia, co może prowadzić do niezrozumienia w związku i stopniowego oddalania się od partnerki. Kłopoty z libido u mężczyzn są dość często powiązane z problemami z potencją, czego kumulacją jest znaczne obniżenie sprawności seksualnej mężczyzny oraz utrata pewności siebie na tym polu.

Tabletki na popęd seksualny dla mężczyzn bez recepty mogą przynieść sporą ulgę, przywracając dawną ochotę na współżycie. Warto jednak wiedzieć, że w większości przypadków nie są one tym samym, co preparaty na potencję.

Środki poprawiające sprawność seksualną, przepisywane przez lekarza na problemy z erekcją, zazwyczaj działają jedynie na możliwość osiągnięcia wzwodu. Nie pomogą natomiast przy niskiej ochocie na seks. Podobnie wygląda to w przypadku aptecznych tabletek na potencję – mogą wspomagać erekcję, ale nie będą oddziaływały na poziom libido. Rzecz jasna, istnieją również preparaty stricte na libido dla Panów, które dostaniemy w aptece.

W przypadku leków na receptę, leków OTC i innych wyrobów medycznych – rekomendujemy konsultację z lekarzem specjalistą.

W przypadku przyjmowania ziołowych preparatów dla mężczyzn, poza wzmocnieniem potencji, mogą również podnosić popęd seksualny. Wynika to z zastosowania w nich wielu składników o właściwościach mających pozytywny wpływ na ogół funkcji seksualnych mężczyzny. W dobrych preparatach tego typu umieszczane są składniki będące naturalnymi afrodyzjakami, dlatego przy ich regularnym stosowaniu można zauważyć znaczne podwyższenie pociągu seksualnego.

Gdzie można zamówić tabletki na popęd seksualny bez recepty? Najlepiej wybierać wysokiej jakości preparaty ziołowe, które są dostępne na stronach ich producentów. Dzięki temu zyskuje się dostęp do oryginalnych środków o potwierdzonej skuteczności.

Jakie tabletki na popęd seksualny dla Panów wybrać?

Jakie tabletki na potencję bez recepty wybrać? Jak wspomnieliśmy wcześniej, najlepszą opinią cieszą się naturalne, wieloskładnikowe środki, które są w stanie zwalczyć podstawowe przyczyny problemów z erekcją i niskim libido. Wśród nich poleca się szczególnie preparat Eron Plus, który jest ciekawym rozwiązaniem dla mężczyzn dotkniętych problemami z potencją.

Eron Plus

W skład produktu wchodzą bowiem dwa typy tabletek: suplement diety Eron Plus, przeznaczony do codziennego stosowania, który dostarcza organizmowi wszystkich substancji ważnych dla utrzymania wysokiej sprawności seksualnej oraz kapsułki Eron Plus Before, które przyjmuje się bezpośrednio przed stosunkiem w celu uzyskania mocnej, długotrwałej erekcji.

Oba środki są sprzedawane razem, jako kompletna kuracja dla mężczyzn, mających kłopot z potencją. Eron Plus posiada aż 5 składników aktywnych, które kompleksowo wspierają męskie funkcje seksualne. Co znajdziemy w preparacie?

SkładnikWłaściwości
L-Arginina
 • zwiększa produkcję tlenku azotu, dzięki czemu przyczynia się do poprawy działania układu krążenia; w efekcie podczas wzwodu zapewnia mocniejsze rozszerzanie się ciał jamistych prącia i większy dopływ krwi do narządów płciowych, co skutkuje pełną erekcją i ułatwia jej długotrwałe utrzymanie
 • stymuluje produkcję hormonu wzrostu
 • wpływa na wzrost produkcji spermy i poprawę płodności
 • wspomaga wzrost tkanki mięśniowej
 • pomaga w oczyszczeniu organizmu ze szkodliwych substancji, w tym z amoniaku
Korzeń maca
 • ułatwia osiągnięcie erekcji
 • pozytywnie wpływa na czas stosunku
 • podnosi ochotę na seks
 • wspiera produkcję nasienia i poprawia ruchliwość plemników
 • ma korzystny wpływ na zdrowie organizmu
Buzdyganek naziemny
 • zwiększa potencję
 • podnosi libido
 • zapewnia większą przyjemność podczas stosunku
 • wpływa na produkcję tlenku azotu, poprawiając pracę układu krwionośnego i zapewniając dłuższe i silniejsze erekcje
 • poprawia płodność
 • zwiększa poziom testosteronu
Żeń-szeń koreański
 • podnosi ochotę na seks
 • zwalcza problemy z erekcją
 • stymuluje uwalnianie tlenku azotu, wpływając na działanie układu krwionośnego
 • podnosi poziom testosteronu
 • pozytywnie wpływa na płodność
Kozieradka pospolita
 • zwiększa poziom testosteronu w organizmie
 • jest naturalnym afrodyzjakiem
 • podnosi libido
 • poprawia erekcję

Przyczyny problemów ze sprawnością seksualną

problemy ze sprawnością seksualną

Skąd biorą się problemy ze sprawnością seksualną? Większość osób przypisuje je głównie starszym mężczyznom, którzy doświadczają zjawiska andropauzy – męskiego odpowiednika menopauzy. Zmagają się oni z obniżoną produkcją testosteronu, co prowadzi do słabszych i krótszych erekcji, obniżenia libido, a także szybszego przybierania na wadze i pogorszonego samopoczucia. Jest to naturalny proces, jednak nie stanowi on jedynej przyczyny obniżenia sprawności seksualnej – problemy z erekcją mogą mieć już dużo młodsi mężczyźni.

Badania wskazują, że nawet 20-latkowie mogą zauważyć u siebie trudności z osiągnięciem wzwodu. Co może być tego powodem?

Problemy ze sprawnością seksualną wynikają najczęściej z:

 • dużego stresu, np. związanego z pracą, kłopotami finansowymi czy problemami rodzinnymi
 • kłopotów w związku
 • niezdrowej diety, obfitującej w tłuszcze trans i cukry
 • zbyt małej ilości snu
 • braku aktywności fizycznej
 • nadużywania alkoholu
 • uzależnienia od tytoniu
 • niektórych chorób
 • depresji,
 • stosowania niektórych leków

Większość tych problemów można rozwiązać poprzez zmianę stylu życia na zdrowszy oraz regularne stosowanie preparatów na potencję. Przyjmowanie naturalnych środków, zwiększających poziom testosteronu i podnoszących libido, jest w stanie znacznie podnieść komfort życia i przywrócić sprawność seksualną panów w każdym wieku.

Najlepiej zdecydować się na preparaty o kompleksowym działaniu, które są w stanie zwalczyć różne powody problemów z potencją.

Co prócz tabletek na problemy ze sprawnością seksualną?

tabletki na libido

W przypadku pojawienia się problemów ze sprawnością seksualną warto zacząć jak najszybciej działać – szczególnie, jeśli trudności z osiągnięciem wzwodu i słabnącym libido powtarzają się co jakiś czas lub są częstym zjawiskiem. Warto wdrożyć w takiej sytuacji domowe sposoby na potencję, które mogą przynieść dobre rezultaty, a przy tym są zazwyczaj proste do wcielenia w życie. Które z nich są skuteczne?

 • Naturalne tabletki na potencję – jak zostało już wspomniane, ziołowe preparaty na potencję potrafią być bardzo skutecznym sposobem na walkę z problemami tego typu. Dobre środki, takie jak Eron Plus, działają wielotorowo, wspierając erekcję i podnosząc ochotę na seks.
 • Zdrowa dieta na potencję – nie można też lekceważyć wpływu diety na sprawność seksualną. Warto odżywiać się w sposób zdrowy i zbilansowany, co pomoże utrzymać ciało w dobrej kondycji. Przełoży się to na zmniejszenie problemów z osiągnięciem wzwodu, większe libido, a także poprawę płodności.
 • Zioła na potencję – przy problemach z erekcją mogą też pomóc zioła o właściwościach wspierających pracę układu krwionośnego, podnoszących poziom testosteronu w organizmie lub poprawiających libido. Do najskuteczniejszych ziół na potencję zalicza się: żeń-szeń koreański, korzeń maca, korzeń lukrecji, buzdyganek naziemny, liść Damiana.

Dieta a popęd seksualny. Co warto jeść, aby wzmocnić męskie libido?

odzywianie - dieta

Można przyczynić się do poprawy funkcji seksualnych także z pomocą odpowiedniej zmiany diety. Ubogi jadłospis, w którym brakuje witamin i ważnych składników, nie sprzyja udanemu współżyciu – organizm zmagający się z niedoborami jest osłabiony, co może objawiać się m.in. brakiem zadowalających erekcji. Co warto jeść, by wzmocnić swoją sprawność seksualną?

 1. Zdrowe tłuszcze, w tym szczególnie nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 – mają one ogromny wpływ na prawidłowe działanie organizmu, w tym na funkcje seksualne. Znajdują się głównie w rybach, roślinnych olejach, awokado oraz nasionach i orzechach.
 2. Cynk – ten składnik mineralny jest ważny dla utrzymania wysokiego poziomu libido, wpływa też na produkcję testosteronu w organizmie. Cynk jest obecny w rybach i owocach morza, orzechach, pestkach i produktach pełnoziarnistych.
 3. Cholina – jest to substancja wpływająca na pracę układu nerwowego, umożliwiająca zachowanie prawidłowego poziomu libido. Znajduje się głównie w wątróbce i żółtkach jaj.
 4. Selen – jest przeciwutleniaczem, poprawiającym funkcje seksualne u mężczyzn. Można dostarczyć go sobie wraz z dietą, spożywając ryby, owoce morza, podroby i rośliny strączkowe.

Witaminy wspomagające sprawność seksualną

Witaminy to substancje niezbędne do prawidłowego działania organizmu. Niektóre z nich mają też duży wpływ na sprawność seksualną, dlatego mężczyźni powinni zadbać o ich obecność w swojej diecie. Które witaminy mogą pomóc przy problemach z potencją i popędem płciowym?

 • witamina A – podnosi poziom testosteronu w organizmie i poprawia płodność
 • witaminy z grupy B – pobudzają one produkcję testosteronu, zwiększają płodność, wzmacniają erekcję i dbają o zdrowie układu krwionośnego
 • witamina C – jest antyoksydantem, pozytywnie wpływającym na zdrowie organizmu oraz poprawiającym płodność
 • witamina D – zwiększa produkcję testosteronu, poprawia działanie układu krążenia, zapewnia mocniejsze i dłuższe erekcje
 • witamina E – reguluje poziom hormonów płciowych

Podsumowanie

Zaburzenia potencji i niska ochota na seks to poważny problem, dotykający mężczyzn w różnym wieku. Istnieje wiele sposobów na poprawę swojej sprawności seksualnej, począwszy od zmiany stylu życia na zdrowszy po stosowanie odpowiednich środków na potencję.

Do najskuteczniejszych metod zaliczają się naturalne suplementy diety, których zadaniem jest zwalczenie problemów z erekcją i podniesienie libido. Szczególnie poleca się Eron Plus, wieloskładnikowy preparat naturalny, który w krótkim czasie poprawia funkcje seksualne mężczyzn, nie powodując przy tym żadnych skutków ubocznych.

Rzecz jasna, w każdym przypadku – warto skonsultować się ze specjalistą, celem zdiagnozowania przyczyny i wdrożenia odpowiedniego leczenia.

Autor

Poruszamy kontrowersyjne, intymne i wstydliwe tematy. Publikujemy treści traktujące o problemach fizycznych, psychicznych i defektach urodowych. Z nami pozbędziesz się największych kompleksów.

Napisz komentarz